Merhaba degerli Forumagel.com Kullanıcıları forumumuzda ticari kategoriler açıldı sizde üye olarak ticari kategorileri kullanabilirsiniz. Ayrıca hediye ve üye getir kazan etkinliğimize katılın. Detaylar için tıklayın
Ticari şikayet konularında, 5 defa şikayet konusunda haksız görülen üye süresiz banlanacaktır

Kurallara uymayan üyeler forumdan süresiz uzaklaştırılır, lütfen forum kurallarını okuyun !

Sorum Var ? Adobe Photoshop Alternatifi Program Önerisi ?

Forum içinde bilgi alışveriş ve sorunlarınızda kullanılır
Çözüm
Maalesef ki diğer reklamı yapılıp methedilen programlar Photoshop'un muadili olamaz. Açık kaynak kodlu ve ücretsiz dağıtımı yapılan ve en yakın rakibi gösterilen GIMP bile açık ara geridedir. Elbette kur farkından kaynaklanan bu yüksek tutar nedeniyle Photoshop ya piyasadaki lideliğini kaybedecek, ya da lisanssız kullanıcılara boyun eğmek zorunda kalacaktır.
Evet araştırdım uzun süre ve gerçekten photoshop gibisi yok photopea gibi uygulamalarında masaüstü programı yok sanırım vesikalıgıda Canvada yapmaya başlayacagız :)
Merhabalar değerli forum üyeleri Adobe Photoshop ücretli oldu ve aylık 750 lira gibi bir ödemesi var ister istemez benim gibi hobi olarak kullananlar için alternatif arayısına girdik önerebileceğiniz alternatif ücretsiz fotograf uygulaması ödenerilerinizi bekliyorum. Şimdiden değerli önerileriniz için teşekkürler.
Maalesef ki diğer reklamı yapılıp methedilen programlar Photoshop'un muadili olamaz. Açık kaynak kodlu ve ücretsiz dağıtımı yapılan ve en yakın rakibi gösterilen GIMP bile açık ara geridedir. Elbette kur farkından kaynaklanan bu yüksek tutar nedeniyle Photoshop ya piyasadaki lideliğini kaybedecek, ya da lisanssız kullanıcılara boyun eğmek zorunda kalacaktır.

Evet araştırdım uzun süre ve gerçekten photoshop gibisi yok photopea gibi uygulamalarında masaüstü programı yok sanırım vesikalıgıda Canvada yapmaya başlayacagız :)

Çözüm
Photoshop 2022 Portable kullanıyorum. Türkiye'deki fiyat politikalarını gözden geçirmeye hiç de niyetleri yok :)

Üst Alt